DT BİLİŞİM GRUBU ŞİRKETLERİ

DT TELEKOM

Bilişim ve iletişim sektörüne inovasyon katacak projeler üretmek,yeni ürünler dogrultusunda inovatif çözümler projelendirip mevcut sistemlere entegrasyon gerçekleştirmek üzere kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

UNITAS

Adını aldığı Latince Unitas kelimesinin dilimizdeki karşılığı olan "Birlik" ilkesine bağlı kalarak, saha da oluşturduğu servis kanalı ile tüm Türkiye'ye yaygın bir şekilde DT Bilişim Grubu iş ortaklarına Network, Bilişim ve Elektronik ürünlerinde yerinde ve SLA odaklı hizmetler sunabilen bir saha firmasıdır.

DT İLETİŞİM

DT İletişim Hizmetleri, Türkiye ve EMEA bölgesine yeni nesil iletişim çözümleri sunmak amacıyla 2013 yılında yeni nesil operatör olarak kurulmuştur. DT Bilişim Grubu'nun uzun yıllardır edindiği altyapı geliştirme tecrübesini kullanarak, televizyon, telefon ve internet erişimi konularında hizmetler sunmak üzere faaliyet göstermektedir.

UNISAT

Unisat, teknoloji ve telekomünikasyon ürünleri satışı, bayi ağı oluşturulması, bölgesel satış örgütlenmesi ve merchandising faaliyetleri yürütmektedir.

DT BİLİŞİM GRUBU HAKKINDA

DT Bilişim Grubu 2004 yılında satış sonrası hizmetleri ile sektöre adım atmış, 2006 yılında telekomünikasyon, 2008 yılında yazılım ve bilişim, 2010 yılında gıda, 2012 yılında da iletişim sektöründe faaliyete başlamış genç ve dinamik bir oluşumdur. İstanbul merkezli olarak ülke çapında faaliyete başlayan DT Bilişim grubu aynı zamanda Polonya ve Orta Avrupa ülkerinde de faaliyet göstermektedir.

Grup olarak nitelikli uzman çalışanları, Türkiye çapındaki çözüm ortakları ve faaliyet gösterdiği ülkelerdeki çözüm ortakları ile: Özellikle bilişim sektörüne özel yazılımlar geliştirmekte; bilişim danışmanlığı vermekte; satış, servis, kurulum ve bakımı da kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Bu çözümleri sunarken profesyonel iş geliştirme ve proje yöntemleri kullanarak, iş ortağı olarak gördüğü müşterilerine katma değer sağlamaktadır.

DT Bilişim Grubu Tüm Faaliyetlerinde;

 • Mühendislik standartlarında

 • Dinamik ve değişimlere kolay adapte olabilen

 • Müşteri ve Kalite Odaklı

 • Müşterinin gereksinimlerini iyi anlayan ve bu gereksinimleri en iyi şekilde karşılayan

 • Gelir artırıcı

 • Donanım ve Yazılıma Kolay Entegre edilebilir (plug-compatible)

 • Yeni teknolojiler ile uyumlu ve ileriye yönelik (compatible)

 • Kullanımı Kolay (user friendly)

 • Yönetim Süreçlerinde karar almayı kolaylaştırıcı

 • Mevzuata Uygun ve Takip edebilen

 • Hizmet alanın ve verenin yaşam standartlarını yükseltici

çalışmalar yürütmekte ve bu gereklilikleri sağlamaya yönelik hizmetlerini sürdürmektedir.

Kısaca DT BİLİŞİM Grubu

Faaliyet gösterdiği tüm iş alanlarında mühendislik standartlarında hizmet sunmaktadır.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

Uluslararası belirlenmiş standartlarda size hizmet sunuyoruz. Bu bağlamda elde etmeye hak kazandığımız belgeler hizmetimizin kalitesinide doğrular nitelikte.

ISO 9001:2008 KYS

ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO IEC 20000

Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi

ISO 27001:2005

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi