Biruni Üniversitesi, BT altyapısını Huawei çözümleriyle güçlendiriyor

Huawei ve DT Teknoloji ile uzun vadeli işbirliği sayesinde Biruni Üniversitesi, öngörülebilir yatırımlarla son teknoloji ekipmanlara erişim kazandı. Tam yığın çözümün en etkili olduğu kanıtlandı ve tüm sistemler arasında daha yüksek düzeyde uyumluluk sağladı.

Devamını Oku

DT & Huawei Bulut Veri Merkezi ve Uygulamaları Etkinliği

Huawei FusionModule modüler veri merkezi, FusionCube hyperconverged sunucu ve depolama, FusionSphere cloud bulut altyapısı ürünlerini sergilemek ve buluta yeni bir bakış için, Huawei ve Intel katkılarıyla The Marmara Taksim Hotel'de buluştuk..

Devamını Oku

İŞKUR İş Başı Eğitim Programı

DT Bilişim Grubu ve İş Kur yaptığı yeni anlaşma ile Telekomünikasyon ve Haberleşme Sektörü için İş başı eğitim programı başlatıyor.

Devamını Oku

Teknoloji ve Eğitim Fuarı

İstanbul Kongre Merkezi'nde 11-13 Kasım tarihleri arasında Eğitim Teknolojileri Derneği tarafından düzenlenen Teknoloji ve Eğitim Fuarı'ndayız.

Devamını Oku

Basın ve Kamuoyunun Dikkatine

15 Temmuz 2016 akşam saatleri itibarıyla ülkemize karşı oynanan darbe girişimi, yüce milletimiz ve seçilmiş temsilcilerimiz tarafından başarısızlığa uğratılmıştır.

Devamını Oku

Yıldız Teknik Üniversitesi Ağ Altyapısı Yenilendi

Türkiye'nin en köklü üniversitelerinden Yıldız Teknik Üniversitesi, 15.000 dönümlük Davutpaşa Kampüsü kablolu ve kablosuz ağ altyapısı DT Bilişim Grubu tarafından Huawei ürünleriyle yenilenerek tüm kampüste kablosuz ağ altyapısı oluşturuldu.

Devamını Oku

Biruni Üniversitesi de, DT yi tercih etti

Türkiye'nin sağlık alanında eğitim veren en kapsamlı üniversitesi olma hedefiyle kurulan Biruni Üniversitesi, sistem ve network altyapısının oluşturulmasında DT Bilişim Grubu'nu ve çözüm ortağı olduğu dünyanın lider üreticilerinden Huawei'i tercih etti.

Devamını Oku

DT Bilişim Grubu - BOSCH Elektrikli El Aletleri

Bosch Grubu’nun Elektrikli El Aletleri iş kolu, elektrikli el aletleri ve aksesuarları konusunda dünya lideri olarak yer almaktadır. Bosch elektrikli el aletleri profesyonel kullanıcılar için mavi elektrikli el aletleri ve hafif hizmet kullanıcıları için geliştirilen yeşil el aletlerinden, ölçüm cihazlarından ve bahçe aletlerinden oluşan, yaklaşık 600’e yakın ürün ve bunlara ait binlerce aksesuar ve yedek parçadan oluşan zengin bir portföye sahiptir. Her yıl piyasaya 100’den fazla yeni ürünü müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

Devamını Oku

Huawei TE30 Video Konferans Çözümleri

Yüksek nitelikli ses ve görüntü eşliğinde zenginleştirilmiş video konferans hizmetleri sunmak üzere entegre olarak tasarlanan Huawei TE30 video konferans cihazı Huawei Servis Partneri DT Bilişim Grubu ile kurumların hizmetine sunuldu.

Devamını Oku